IPANAYeniden merhaba,

Bugün sizlere denediğim bir ürünü tanıtmak istiyorum, İpana bana aşağıda gördüğünüz gibi 3D white diş macunu, ağız gargarası ve seriyi tamamlayan bir adet diş fırçası gönderdi... en baştan söylemeliyim ki; diş fırçasını hiç denemedim çünkü, benim favorim Oral B'nin şarjlı diş fırçası (mutlaka denemenizi öneririm).

Gelelim diş macununa, benim bir diş macununda en önemli kriterim : diş fırçaladıktan belli bir süre sonra dudak içinde oluşan filmsi ip gibi bir tabaka (bunu başka türlü tanımlayamazdım siz anladınız ) eğer o probleme sahip olacaksam bir gecede inci gibi dişler vaadetse de hayatta bir daha elimi sürmem... bu ürünle böyle bir problem yaşamadım videoyu çektikten sonra düzenli olarak kullandım ve hala memnunum. Benim dişlerim zaten oldukça beyazdı ancak bu setle beraber dişlerimde bir ışıltı farketmeye başladım ki; bunun da sebebi ağız gargarası diye düşünüyorum. 
Ağız garagarları zaman zaman benim korkulu rüyam oluyor; çok fazla canım acıyor, gözlerim yaşarıyor.. bunu engellemek için hassas dişler için olan ürünleri kullandım ancak onlar da bana temizlenmiş hissi vermiyor. Bu ürün tam kararında ağızınızı çekilmez derece yakmıyor ancak çok temiz ve ferah bir his bırakıyor bir de üstüne ışıltı katması beni inanılmaz mutlu etti! Bir deneyin derim :) 


Ipana 3D White Luxe hakkinda yaptigim videoyu buradan izleyebilirsiniz...Deneyip benim kadar begenmeniz dilegi ile....

XOXO

Yorumlar

Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, blogunuzu tanıtın, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2016 yılı içerisinde yeniden düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!Web : http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
Tel : +90212 330 9707

Bloglar Yarışıyor, Hemen Şimdi Siz de Katılabilirsiniz
My Dirty Latina dedi ki…
Enjoyed your blog!
Adsız dedi ki…
Love the pics!
Denedim Biliyorum dedi ki…
http://makyajabasliyorum.blogspot.com.tr/