Cantamda neler var?XOXO

Yorumlar

GRİ K. dedi ki…
Merhaba , Makjaj yapan ama günlük alışkanlıklarının dışına çıkmayan biri olarak senden birçok yeni teknik öğrendim.. İyiki tanıdım seni. İstanbul'dan sevgilerle..
Merhaba ,sizin hayranınızım devamlı sizi takip ediyoruz...basarılarınız devamını diliyorm
Blackshineshop diye instagramda tasarım urunlerimiz var birini secerseniz size onu hediye olarak göndermek isteriz
iyi günler
nilüfer doğan
niluferata@hotmail.com
GB Y dedi ki…
oh yaa hep yorum yapasım var ama youtube üyesi olmadığım için yapamıyodum, burda buldum.
4 sene önce kryolanda makyaj eğitimi aldım lakin bu değil ki iddialıyım, hayır geliştiriyorum işte kendimi, videolar izliyorum, forumlara bakıyorum. tabi hobi amaçlı aldım ben eğitimi, bunu profesyonel anlamda yapmak için değil fakat ister istemez (ki buna hakkımda yok değil) önüne gelen kişisinin makyaj bloğu - youtube da videolar yayınlamasına sinir olmaya başladım. ben eğitimsizler diye değil, insanları bilinçlendirme amacıyla yanlış yönlendirdiklerini gördüğüm için. ilk sizin videolarınızla başladım, sonra kenarlarda önerilen videolar 1-2 senede öyle bir çoğaldı ki, sanıyosun herkes profesyonel makyöz, reklam amaçlı yani sponsor bulup para kazanan ama makyajdan anlayamayan insanlar türedi, bir de cilt tipleri için bakım önerileri veriyolar. yahu sen cildiyeci misin? ya da eğitim mi aldın, ne kadar anlayabilirsin, algın o kadar yüksek mi? garip gerçekten..
sizin videolarınızı çok beğeniyorum, favori olan kişilere baktığınız zaman yapılan makyajların günlük dışına çıkamadığını gözlemledim, profesyonel birinin bu işi yaptığını görünce çok sevindim.
çok dolmuşum, bir sürü şey yazdım. bu kadarı yeterli şu anlık. =)
kolay gelsin diyerek sonlandırıyorum.
elinize sağlık!!!!
Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Siz de başvurun kazanan olun, farklı kategorilerde çok sayıda site ödüller için yarışıyor. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
Tel: +90212 330 9707Adsız dedi ki…
Aylık 1050 lira için buyrun ayrıntılı bir şekilde sistemi öğrenebilirsiniz. Sadece oturduğun yerden kazaniyorsun. Daha yeni bir sistem hazirana girmeden sende çok fazla kazan promosyon var hep beraber kazanalım.
https://www.pozitifsistem.com/?lnk=2e43f912-87cf-40a6-8546-1019d6c95e47
ÜMRAN TUNCER dedi ki…
merhaba çok hoş bi bloğunuz var takipdeyim bende sizi beklerim sevgiler :)
Submit Your Bitch dedi ki…
SubmitYourBitch!