Bitmeyen Hafta Sonu

                     Kot: H&M


  Pazartesileri genelde evde geçirdiğimi biliyorsunuz. Bu haftada haftanın rotasını belirlemek ve toplantıları ayarlamak için vaktimin cogunu evde geçirdim. Bu hafta sonu biraz fazla eğlendiğimiz icin mutfak alisverisi yapamadığımdan onu da bugüne sıkıştırdım. 

  Haftasonu tam olarak dinlenemedigimden oldukca salaş giyinmeyi, rajatimin maximum oldugu kıyafetleri tercih ettim. 

  
               Kaban: Portabello Market 


Bu kabanı astarsiz oldugu icin korkarak alsamda beklediğimden cok daha sıcak tutması ve rahatlığı ile bu haftasonu favorim oldu. 

   
               Botlar : Deichmann 

Bunları alali 1 hafta ya oldu ya oluyor. Ilk defa bugun giyindim. Cok rahat ve ucuzlar. Deichmann dan gecen sene bir bot daha almıştım ve hala severek kullanıyorum. Ucuzlar ama kalitesiz değiller. Botlar suet olduklarından koruma spreyini de aldım. Burada cok sık yağmur yağdığından bir gun yakalanırsam bozulup çirkin durmalarını hiç istemem. 

 
                  Bere: Deichmann 
                  Çanta: Michael Kors 

Beremi de Deichmann da kasada beklerken görüp aldım. Tamamıyle bir impulse alışverişi yalnız oldukca memnunum. Sıcacık tutuyor ve sıcacık tutuyor. Kafam buyuk oldugu icin genelde bu tarz duran bereleri bulmam zor oluyor. 

  
Haftasonunun rahatlığını pazartesine tasiyabildigin icin oldukca şanslıyım. Kendimi butun gun rahat hissetmek bana oldukca iyi geldi. 
 Yorumlar

Esra Turan dedi ki…
Çok güzel :)
botlarına bayıldım çok güzeleler. Güle güle kullan.Ama Türkiyede bulamayız galiba (en azından internet sitesine baktım göremedim:( )