BB ve CC kremler artık sadece yüz için değil!


  Kozmetik industrisi yeni bir hamle ile BB ve CC kremleri göz ve dudak ürünlerinden sonra saçlara da taşıdı. Pek çok marka aynı anda BB ve CC ( complete correction) kremi çıkartmaya başladı. 

 Son zamanlarda dilimizden düşürmediğimiz, hayatımızda büyük yer tutan BB ve CC kremler uzun bir müddet daha dilimizden düşmeyecek. 

 Akıl karıştıran bir nokta her markanın bu ürünlerde değindiği noktaların farklı olması. Mutlaka hepsinin ne vaad ettiğine iyice bakıp seçim yapılmalı. 

 Işte piyasanın ilk ses getirmeye başlayan ürünleri ...1- 


Pantene Anti-Agent Beauty Balm For Hair 

 Leave-in krem 7 farklı faktöre değiniyor.
Saçı besliyor, ağırlık yapmıyor, güçlendiriyor,parlaklık veriyor, yumuşatıyor, onarıyor, kabarmayı engelliyor. Saçın daha genc durmasını sağlıyor. Islak veya kuru saça uygulayabiliyorsunuz. Durulamadan sacınızda bırakıyorsunuz. 

2- Keratin BB Cream 

 
 

Fiyat olarak pahalı ve daha çok ses getiren bir ürün. Bu ürün içinde elma hücresi ekstraktı içeriyor. 3'u 1 arada bir ürün. 

Vaat ettikleri onarmak : elma hücresi ekstraktı ile saçları yenilerken Keratin ile kırılmaları önlüyor. 

Korumak: Nem bariyeri sayesinde kabarmalara karsi koruyor 

Bakım yapmak: İçerdiği Argan+badem+kayısı yağları ile saça nem  ve parlaklık verirken aynı zamanda yumuşatıyor. 


3- Alterna Caviar CC Cream 
10-in-1 olan bu ürün en cok denemek istediğim ürün.  Saçı nemlendiriyor, parlaklık veriyor, yumuşatıyor, kabarmayı önlüyor, kırılmayı önlüyor, ısıya karşı koruyor, saç spreyi gorevi görüp saçı sabitliyor, UV koruması var, daha kolay idare edilebilen bir saç vaad ediyor. Aynı zamanda içinde Paraben, Sulfate, Phthalates IÇERMİYOR! 


 
 4- İnoar BB Hair Line 

 

 Tam bir BB serisi, sampuanından saç bakım maskesi ve yağına kadar 5 ayrı ürün içeriyor. Şampuani Omega 6,7 ve 9 içeriyor aynı zamanda pH oranı dengelemiş ve Sodium Chloride içermiyor . 
 Maskesi saçı saten gibi pürüzsüz yapıp parlaklık katarken kabarmaya karşı koruyup saç gözeneklerini sıkılaştırıyor. 

 Saç yağı ise maskenin biraz daha yoğun hali yani takviye ürün.  


En kısa zamanda teker teker deneyip sizlere görüşlerimi bildirmek icin sabırsızlanıyorum. Eğer deneyip beğendiğiniz BB/ CC saç ürünleri varsa lütfen paylaşın. 
 


Yorumlar

Adsız dedi ki…
Philips Lumea hakkında bilgi verirmisiniz ?