Parlak saçlar için 7 Kolay Yöntem


Saçlarımız nasıl daha parlak ve canlı görünür diye uzun zamandır soruyordunuz. Kendi uyguladığım yöntemlerden bahsettigim bir video hazırladım. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz tariflerle yumuşak, parlak, hacimli ve kolay şekil alan saçlar için 7 farklı saç bakım maskelerini anlatan bu videomu kaçırdıysanız hemen burdan izleyebilirsiniz.Bu videoda giyindiklerim ve makyajim konusunda da bir hayli soru aldım. Üstümde sırtı tamamiyle açık bir bluz var.  2 sene boyunca severek giydigim bu çiçek desenli şifon bluzu nereden aldığımı inanin hatırlamıyorum. Boynumdaki zinciri de 2 sene önce kendim yaptim. Eski bir  çantamın askısıydı kendileri. Çantayı attım, kulpuyla kolye yaptım. Tırnaklarımda Loreal'in stick on takma tırnakları var.


Daha önce bu takma tırnaklardan annem ile yaptigim alışveriş videosunda bahsetmiştim. TIK TIK Videoda bahsettiklerimden oldukça memnun kaldım yalnız saç ile ilgili olan bu videomda kullandıklarım büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Altın şeridi sonradan eklemişler ve uçları iyi kesilmemiş. Hem uzun kalan yerler kıvrılıp her yere takıllmaya başladı hem de tırnak uzun kalan yerlerinden yani uçlarından kıvrılıp hos olmayan bir hal aldı. Yamuk yumuk tırnaklara sahip olmayı kimse istemez tabii. Video biter bitmez ilk işim bu ürünü bir an önce ıirnaklarımdan çıkartmak oldu. Halbu ki ten rengi ve siyah olandan çok ama çok memnun kalmıştım. Bu kadar kalite farkı olması gerçekten şaşırtıcı. Almak isterseniz bu siyah-altın modelinden uzak durmanızı tavsiye edicegim cünkü yarım saat dolmadan tırnaklarınızdan çıkartmak isteyeceksiniz. Pahali olmasa da sadece yarım saatlik bir kullananım bu ürünü oldukça pahalı kılıyor.

Dudaklarımda Revlon 477 numaralı ruju ve 16 numaralı kalemi var, video da bahsettim. Revlonu şu an Türkiye'de bulmak oldukça zor. Geçen gün Instagramda Twentyseven2727 isimli iki arkadasin calistigi bir sayfa buldum. İki arkadaş yurtdışından orijinal ürünler getiriyorlar. Eğer sizinde getirmek istediginiz urunler varsa bir bakin derim. instagramda TWENTYSEVEN2727 isimiyle aradığınızda bulabilirsiniz.

XOXO

Yorumlar

emir kokusu dedi ki…
verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. boya saçlarımı çok matlaştırdı derdime derman oldun :) videolarını çok beğenerek izliyorum.. sevgiler :)
Adsız dedi ki…
Su ablacım videonu izledim ve mayonezi saçlarımda denedim gerçekten yumuşacık oldu ama ben sana bir şey sormak istiyorum ben kumralım ve saçlarım sarıya yakın doğal rengi şimdiye kadar saçlarım üzerinde hiç bir uygulama yapmadım ama rengini birazcık daha açmak istiyorum doğal bir şekilde bunu nasıl yaparım papatya suyu hakkında ne düşünüyorsun ?