12 Eylül 2013 Perşembe

L'oreal Skin Perfection

Merhabalar, 

Guzel haberlerim var. L'oreal yeni bir krem ile karşımızda. Tatilde bitirdiğim kremlerden sonra Londra'ya döner dönmez yeni bir krem arayışına girdim. Müptelasi oldugum pahalı kremleri bir yana itip daha uygun fiyatlı bir şey denemek istedim ve L'oreal'in yeni çıkan bu kremi Boots ta gözüme çarptı. Henüz Türkiye'de yok yalnız en kısa zamanda gelecegine inanıyorum kesinlikle çok ses çıkartacak bir ürün.
 
Yeni bir ürüne geçer geçmez ciltte sivilcelenme olması normal. Bu sivilcelenmeler genelde 1 hafta -10 gün içerisinde geçer. Sivilcelenmeler icin hazırdım yalnız L'oreal bende hiç sivilcelenme yapmadı. 10 günden beri deniyorum, tabii sivilcelenme olmaması beni inanılmaz sevindirdi.

Krem ciltteki lekelenmeleri giderdiğini, gözenekleri tamamiyle küçültüp farkedilemez hale getirdiğini, genel olarak cildi mükemmelleştirdigini ileri sürüyor ki hiç yalan söylemeyeceğim " amaaaan 10 poundluk krem nasıl yapsın bunların hepsini? Sırf şimdi blog için alıp bir hafta sonra beğenmediğinden blogda bahsetmiyeceğim bile ve çöpe atıcağım" diye düşünüp burun kıvıra kıvıra aldım. Tatilde alın bölgemde inanılmaz lekeler çıktı, çenemde çıkan bir sivilce ben'e dönüştü vs berbat haldeydi cildim. Mucizevi bir sekilde herşeyi onardı. Alın bölgemdeki lekelenmeden eser yok, çenemde bene dönüşen leke yarı yarıya hafifledi bir hafta daha kullanırsam tamamiyle geçicek gibi.Gözeneklerim küçüldü cildim bir başka güzelleşti. BB krem kullanmışım gibi ama cildimde kremden başka hiçbirşey yok. Kapatıcı bile kullanmamaya başladım. Abartıyorsun, reklam yapıyorsun vs diyeceksiniz ama bunları bu kremi deneyene kadar dersiniz sonra gelip teşekkür edersiniz diye düşünüyorum. Bu kadar memnun kalacağımı hiç düşünmemiştim. Umarım umarım umarım hemen Türkiye'ye gelir hepiniz kullanma şansını elde edersiniz. 

Bu arada bu serinin serumu ve BB kremi de var yalnız bundan memnun kalmayacağıma gerçekten inandığımdan bir de onları almak istemedim, ve henüz denemedim. En kısa zamanda onları da alıp deniyecegim. 

Gelelim krem ile olan problemlerime. İcinde SPF yok! Güneşten koruma faktörünün olmaması insanı korkutup üzüyor açıkcası. Üstüne başka bir güneşten koruma kremi kullanırsan da aynı etkiyi verir mı bilmiyorum. İtiraf ediyorum ki kremin üstüne başka bir krem sürmedim yani güneşten korunmadan dolaşıyorum ortalıkta ki benim hiç yapıcağım birşey değil normalde, yalnız kremin tam etkisini görmek için başka bir krem kullanmadım. Bir de benim cildim yağlı değil, bir önceki günlük kremim cildimde yağlanma ve parlama yapıyordu, yağlı ciltlere kesinlikle tavsiye etmezdim yalnız bunda böyle bir sorunum olmadığı halde yağlı ciltlerde nasıl bir etki yarayacağını kestirmiyorum. Yağlı cilde sahip olupta deniyenler olduysa yardımcı olmaları için yorumlarını bekliyorum. 

Bir an önce deneyip bana teşekkür etmeniz dileği ile...
XOXO
LBTK