13 Nisan 2013 Cumartesi

Too Faced Candle Light Aydınlatici Pudra

Too faced Candle Light Urban Decay' in Naket paletleri gibi Cult ürünlerden bir tanesi.

Pudra aydinlaticilardan Mac Pearl gibi tehlikeli bir ürün değil, bolca kullansanız bile doğal dışı bir görünüm yaratmıyor. İsmi tam isabet olmuş, gercekten mum ışığında parlayan sağlıklı ışıltılı bir cilt görüntüsü yaratıyor. Parıl parıl parlamak istemeyen yalnız hafif bir yumusaklik, bir ışıltı isteyenler icin ideal. Yağlı ciltlilerin de rahatlıkla kullanabilecekleri bir ürün. Alın, burun ve çene bölgelerini pudraladiktan sonra elmacik kemiklerine bu ürünü kullanmaları cok guzel bir görüntü yaratıcaktir.

Gercek altından yapılmış bir ürün! Cok iyi elenmiş bu altın parçacıkları hem cilt için çok güzel hem de lüx ürün kullanmaktan hoşlananlar icin birebir.

Too Faced Candlelight kendi pudra süngeri ile beraber geliyor. Bu ürünü fırça ile kullanmak manasız çünkü fırça ile uygulamak yeterli gelmiyor, ideal görüntüyü elde etmek icin kat kat sürmeniz gerekli. Pigmentli bir urun degil cünkü, ışıltıyı altin parcalari veriyor altin rengi veya sim degil! Kesinlikle kendi pudra süngeri ile kullanmanızı öneririm.

9 Nisan 2013 Salı

Tangle Teezer Saç Fırçası

Tangle Teezer kullanmayan kuaför kalmadı artık. Dünyanın heryerinde, moda haftalarında, bütün modellerin çantalarında bulunan bu fırça tam bir mucize!

Doğumdan sonra saçımın dökülecegini biliyordum ama ne kadar olabileceğini hiç tahmin etmiyordum. Saçlarıma da yaklaşık bir ay önce gölge atıldığından yıprandı. Yıpranan saç ile dökülen saç gercekten çok kötü bir kombinasyon. Saçlar zaten dökülüyorken birde yıpranmadan dolayı dolaşıp duran saçları açmaya çalışmak saçlarin daha fazla yıpranmasına ve dökülmesine neden oluyor. Böylece sonunda saçınızı kısa kestirmek zorunda kalacağınız bir kısır döngünün içine girmiş olursunuz.

Tangle Teezer saçınız ıslak veya kuru iken gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz saçtaki düğümleri saçı yıpratmadan, yolmadan kolayca açan mucizevi bir fırça.

Saçımın dökülmesi hormonlarla ilgili ve takviye vitaminler vs ile çözebilirim, tarağın saçımı tabiri caiz ise yolup atmasına ise tek çözüm Tangle Teezer! Mutlaka deneyin başka fırça kullanamayacaksiniz.