27 Mart 2013 Çarşamba

Burt's Bees dudak koruyucusu

Havalar duzelicek diye beklerken aksine soğuyor.Ellerim be dudaklarım kurumaktan acıyacak noktaya geldiler hemen kremlerimi düzenli uygulamaya başladım.
Çoğu makyaj/alışveriş videomda Burt's Bees Lip Balm i görmüşsünüzdür. Benim şu ana kadar denemedigim Lip balm hemen hemen kalmadı. Piyasada son zamanlarda moda olan seklinden ve kabının renginden dolayı cok satılan yalnız bir ise yaramasindan daha cok ters etki yapan dudak koruyucularından değil Burt's Bees. Çoğu Lip balm içindeki maddelerden dolayı ilk önce dudağı nemlendiriyor hissi verse de kuruluğa yol açar. Sürekli kullanmanız gerekirmiş hissine kapılırsınız. Bir müddet sonra da " amaaaan bir ise yaramıyor bu" diyip bir köşeye iter ve unutursunuz.
Onlardan biri değil Burt's Bees Lip Balm! Burt's Bees doğal ürünleri ile meşhurdur. Sürekli kullanmak zorunda kalmazsınız dudaklarınızı nemlendirir, yanma hissini giderir. Çok yagli bir his vermez. Benim şu an favorim olan Nar yağı bulunduranı. Hafiften renk te veriyor, Acai Berry içereni de mor olan tabii renk istemiyorsanız renksiz ve aromasız olanını da tercih edebilirsiniz.
Sizde havaların kararsız kaldığı bu dönemde hangi Lip Balmı seçeceğinizden emin degilseniz kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.