Lancome Hypnose Doll Eyes by Alber Elbaz Limited Edition RimelBu rimel tam 3 hafta önce elime geçti ve o zamandan beri de kullanıyorum. Daha ilk açtığım ve kirpiklerime sürdüğüm anda vurulmuş olmama rağmen yine de yazısını yazmak için beklemek istedim. Tamamiyle emin olmalı ve yazıyı her zamanki gibi üründen emin olup hazırlamalıydım. Ürün elime geçtikten bir hafta sonra instagram hesabimda ( TIK TIK Londradabirturkkizi ) videosunu paylaştım.

Limited Edition olmasi  bu ürünü daha da özel kılıyor tabii ki. Çok sevimli bir ambalajı var. Kırmızı- siyah- beyaz kombinasyonunu hep sevmişimdir. Küçüklüğümden beri hayalimdeki evi aldığımda kırmızı-siyah-beyaz bir odam olucağından ve zamanımın çoğunu bu odada geçirmek istediğimden hep arkadaşlarıma bahsetmişimdir herhalde. Ambalajı gördüğümde “ay en sevdigim renkleeeer, ama ben genelde ambalajı sevdigimde ürün pek iyi olmuyor” diye düşünüyordum ki yanılmışım...

Benim kullandığım extreme black rengi, rimelin inceden kalına doğru giden bir fırçası  var. Bir rimeli ilk açtığınızda, yeni kullanmaya başladığınızda hep bir fazlalık gelir, ben o yüzden rimelleri bitmeye yakın iken daha çok severim yalnız o zamanda rimel biraz kuru olur, o da "yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal" dedirttirir. Bu rimel öyle değil ilk açıldığı andan itibaren hiç bir fazlalık yok, tabii kuru da değil, yani benim için tam anlamı ile mükemmel bir ürün.  Kirpiklerde hiç bir ağırlık yapmıyor ve hiç bir şey sürmemişsiniz gibi doğal bir his yaratıyor.

Kirpiklerin hepsini teker teker tarıyor, boyuyor, uzatıyor, kalınlaştırıyor ve en önemlisi birbirine yapıştırmıyor. Kirpiklerin hepsi tel tel, rimel sürülmemiş de mükemmel kirpikleriniz varmis gibi duruyor. Kirpikleri cok fazla olmasa da kıvırıp gözün daha açık ve büyük durmasını sağlıyor. İstenildiginde pek çok kat sürülebiliyor. Pek çok kat sürüldüğünde de doğal ya da hoş olmayan bir görüntü yaratmıyor. Bir rimelden daha ne istenir ki?

Ben 3 haftadır kullanıyorum hala daha yeni açılmış gibi, çabucak biticeğini de sanmıyorum, bu sebepten biraz pahalı olsa da (£23) uzun sureli kullanıcağım çok  pahalı olarak nitelendireceğimi sanmıyorum..

XOXO
Londra'da Bir Türk Kızı 

Yorumlar