Too Faced Candle Light Aydınlatici Pudra

Too faced Candle Light Urban Decay' in Naket paletleri gibi Cult ürünlerden bir tanesi.

Pudra aydinlaticilardan Mac Pearl gibi tehlikeli bir ürün değil, bolca kullansanız bile doğal dışı bir görünüm yaratmıyor. İsmi tam isabet olmuş, gercekten mum ışığında parlayan sağlıklı ışıltılı bir cilt görüntüsü yaratıyor. Parıl parıl parlamak istemeyen yalnız hafif bir yumusaklik, bir ışıltı isteyenler icin ideal. Yağlı ciltlilerin de rahatlıkla kullanabilecekleri bir ürün. Alın, burun ve çene bölgelerini pudraladiktan sonra elmacik kemiklerine bu ürünü kullanmaları cok guzel bir görüntü yaratıcaktir.

Gercek altından yapılmış bir ürün! Cok iyi elenmiş bu altın parçacıkları hem cilt için çok güzel hem de lüx ürün kullanmaktan hoşlananlar icin birebir.

Too Faced Candlelight kendi pudra süngeri ile beraber geliyor. Bu ürünü fırça ile kullanmak manasız çünkü fırça ile uygulamak yeterli gelmiyor, ideal görüntüyü elde etmek icin kat kat sürmeniz gerekli. Pigmentli bir urun degil cünkü, ışıltıyı altin parcalari veriyor altin rengi veya sim degil! Kesinlikle kendi pudra süngeri ile kullanmanızı öneririm.

Yorumlar

serpil şahin dedi ki…
çok süpermiş ..güle güle kullan..ben de böyle bir pudra arıyordum..aldıklarım elimde kaldı..bir de bunu denemek isterim..kendine ve bebeğine iyi bak..hoşçakal=)
beyaz kedim dedi ki…
Ay çok güzel görünen bir ürün, bende en kısa zamanda bir bakıyım, umarım bulabilirim :) sen gerçek altın demesen inanmazdım çünkü bir ürünün üzerinde gerçek teddy bear tüyleri ile yapılmıştır yazıyordu :) bende ondan pek ciddiye almıyordum :D
nurten bayraktar dedi ki…
su bir şey sormak istiyorum sana umarım yardımcı olucaksındır.. benim cildim karma .. ve pudra kullanamıyorum.. ya da dogru ürünü tercih etmiyorum bilemiyorum.. pudra sürdüğüm zaman cildim pul pu oluyor sanki pudrayı yüzüme boca etmişim gibi..
portakallı şeker dedi ki…
cazip bir ürün önermişsin.yalnız;fiyatı hakkında da bilgilendirir misin lütfen?içeriği nedeniyle çok pahalı olduğunu tahmin ediyorum.her insan en iyiye layık tabii ama çok pahalı şeyler almayı her istediğimde vicdanım ile cüzdanım arasında sıkışıp kalıyorum.çocuğunun karne parasını veremediği için gurur yapıp kendini asan adamı öğrendikten sonra böyle lükslere hakkım olmadığını düşünüyorum.kimler neler istemez ki....
ilkay dedi ki…
iletişim bilgilerinizi bulamıyorum. geri dönüş yapabilirseniz görüşmek istediğim bir konu olacaktı. Teşekkürler.

ilkay@siparis.im
Zen dedi ki…
Pek hos Londrada bir turk kizi daha gormek :) Takipteyim :)

http://bazenar.blogspot.com